przez grzelu,
Developer Briefing

W najnowszym Briefie (#129) dotyczącym gry Hell Let Loose najważniejszą informacją była wiadomość o nadchodzącym w przyszłym tygodniu PTE na nowej mapie Kursk.

  • PTE w przyszłym tygodniu (brak sprecyzowanego dnia), wstępnie w godzinach 11.00 – 16.00 GMT
  • Dalsza optymalizacja roślinności (!)
  • Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze wideo z HLL

Najważniejszą informacją z Briefa o numerze 129 była bez wątpienia wiadomość dotycząca zbliżającego się PTE. Co prawda devsi nie sprecyzowali konkretnie dnia, ale wiemy, że publiczne testy nowej mapy Kursk (która będzie udostępniona w ramach U10) odbędą się w przyszłym tygodniu w godzinach 11.00 – 16.00 GMT (w przybliżeniu). Niemniej warto zwrócić uwagę, że devsi zaznaczyli, iż można spodziewać się sporo błędów, co sugeruje, że testy mogą być przerywane i uruchamiane ponownie (tak jak to miało miejsce już wcześniej). Najlepiej śledzić oficjalny profil Hell Let Loose na discordzie, gdzie jest specjalny kanał poświęcony PTE – szczególnie że PTE bywają niezwykle dynamiczne.

Oprócz tego devsi, po raz kolejny zaznaczyli, iż pracują nad optymalizacją roślinności – patrzmy jednak na to z rezerwą i ograniczonym zaufaniem. Poprawki roślinności w poprzednich aktualizacjach, zamiast przynosić poprawę optymalizacji, pogarszały ją.

Dodatkowo został rozstrzygnięty konkurs na najlepsze wideo z gry.

Pełen Brief znajdziecie TUTAJ.

Powiązane wpisy